Rozpalte Halloweenské ohně s hrami od Synotu!

Blíží se nám ta nejmagičtější noc v roce, noc, kdy se stírá hranice mezi světem živých a mrtvých. Který hráč by nechtěl strávit Halloweenský večer ve společnosti strašidelných automatů? V Bonver online kasinu si můžete vychutnat magický zážitek se dvěma temnými hrami od vývojářů ze Synotu. Představujeme vám Fire Witch a Skull Bonanza – dvě úchvatné hry, které vás vtáhnou do světa temných tajemství.

Fire Witch – Čarodějnice kouzlící respiny a ohnivá kola!

Fire Witch je tříválcový automat se 5 výherními liniemi, který vám přinese vzrušení plné ohně a tajemství. Tato hra nabízí dvě zvláštní funkce, které ji činí neodolatelnou pro milovníky hazardu. První funkce přináší hráčům druhou šanci na výhru, pokud na dvou válcích padnou stejné symboly, ale žádná výherní kombinace. Díky respinu na zbývajícím válci můžete dosáhnout ohromujícího vítězství. A co teprve ohnivé kolo, které může zdvojnásobit vaše výhry až desetkrát! Stačí, když na všech třech válcích padnou stejné symboly, a magie se udělá své! Tak neváhejte a nasedněte na koště s promokódem „FireWitch50“.

Skull Bonanza – Uctěte zesnulé v oranžových ulicích!

Skull Bonanza je pětiválcový automat s 9 výherními liniemi, který vás zavede do světa temnoty a mystiky. Uctěte zesnulé v oranžových ulicích oděných do měsíčku, kde nikdy nevíte, zda jste právě potkali ducha, nebo živého cizince za maskou. V této temné hře se setkáte se symboly Wild, Sticky Wild a Scatter, které zvýší vaše šance na výhru. Symbol Wild nahrazuje všechny ostatní symboly, s výjimkou Scatterů, a pomáhá vám vytvářet výherní kombinace. Stojíte o pořádné vzrůšo a velké výhry? Stačí trefit tři nebo více symbolů Scatter a spustit tak bonusovou hru o 10 volných zatočeních. Během této bonusovky se pak objevují symboly Sticky Wild, které s sebou přináší fantastické výhry a zůstávají nalepeny na válcích až do konce bonusového kola. Podmaňte si temnou uličku s naším speciálním promokódem „50SkullBonanza“.

Speciální Halloweenské bonusové promokódy!

Co je ještě lepší než úžasné zážitky z hraní těchto her? Získat navíc free spiny! Při vkladu na našem online kasinu použijte speciální Halloweenský promo kód a získejte 25 free spinů v hodnotě 2 Kč pro každou z těchto her. Nenechte si ujít skvělou příležitost jak si vychutnat tuhle Halloweenskou noc s Fire Witch a Skull Bonanza. Roztočte válce, zapalte ohně a nechte magii plynout!