DÁREK VŠEM ŽENÁM K MDŽ - 8.3.2023

EXTRA 100 BENEFIT BODŮ!

Při příležitosti Mezinárodního dne žen, který si dne 8.3. připomíná celý svět, bychom rádi poděkovali  všem ženám za jejich významnou roli v našich životech.

Pro všechny ženy, které jsou již zaregistrovány v Bonver Bonus Programu a navštíví 8. března

vybrané provozovny BONVER zařazené do BONVER BONUS PROGRAMU

máme připravenu EXTRA porci Benefit bodů, které připíšeme na vaše konto 9. března do 15 hod.


Již tradičně vnímáme datum 8. března jako Mezinárodní den žen (MDŽ). Svátek, který má ženám projevit úctu a lásku. Historie MDŽ je ale poměrně dlouhá a pestrá.

První oslava tohoto svátku proběhla 3. května 1908 v Chicagu a v srpnu 1910 se na Mezinárodní konferenci žen v Kodani rozhodlo o každoročním pravidelném opakování. Tehdy však ještě nebylo tomuto svátku přiděleno pevné datum.

Do centra vnímání se Mezinárodní den žen dostal až po roce 1977, kdy OSN (Organizace spojených národů) vyzvala členské státy, aby 8. březen slavily jako Den OSN pro práva žen a světový mír.

Ač se původně jednalo o Mezinárodní den pracujících žen. Slaví se v mnoha zemích s různými významy. Někde chtějí vyjádřit ženám úctu a lásku, jinde se oslavují ekonomické, politické a sociální úspěchy žen. A v neposlední řadě v mnoha zemích světa je tento svátek stále vnímán jako symbol boje za rovná práva žen.