NEJOBLÍBENĚJŠÍ HRY V CASINU BONVER

Kdo si hraje, nezlobí. A kdo si hraje v Casinu Bonver, může navíc vyhrát velmi zajímavé finanční částky. V našich Casinech provozujeme desítky výborných her, které poskytují zábavu, vzrušení a samozřejmě i výhry. Jsou ale hry, které si naši hráči oblíbili více, a ty vám dnes představíme.

Turbo SLOTS od společnosti APOLLO GAMES

Zábavná výherní automatová hra plná šťavnatého ovoce a stejně šťavnatých výher. Skrývá několik triků, které když znáte, můžete k výhře najít rychlejší cestu.
Turbo SLOTS od společnosti APOLLO GAMES

Odborný popis hry:

TURBO SLOTS je pětiválcová hra, v níž se sází na nejméně dva shodné symboly v pěti výherních liniích na pěti válcích elektronicky zobrazených na IVT. Výherní linie je viditelná přímka, nebo křivka, která propojuje symboly viditelné na všech pěti elektronicky zobrazených válcích v okamžiku jejich zastavení. Na této viditelné přímce, nebo křivce, jsou od prvního válce zleva za sebou alespoň dva shodné symboly.

Cílem základní hry je získat výhru při kombinaci nejméně dvou na sebe navazujících shodných symbolů od prvního válce zleva, nebo nahrazených tzv. „divokým symbolem“ a získat tak výhru definovanou v tabulce výher. Tzv. divoký symbol je symbol WILD (robot), který nahrazuje jakýkoli symbol. Výherní linie začínají od prvního válce zleva.

V případě, že v jedné linii padne více výher, započítává se vždy pouze výhra nejvyšší z jedné výherní linie. Tyto situace nastávají především v kombinaci se symbolem WILD. Výhry jednotlivých výherních linií se sčítají.

Padne-li devět, případně dvanáct anebo patnáct, shodných symbolů Třešeň, nebo Citron, nebo Pomeranč anebo Kiwi na prvních třech, případně čtyřech anebo pěti válcích, získává hráč automaticky trojnásobek, případně čtyřnásobek anebo pětinásobek výhry. Resp. trojnásobek za devět shodných symbolů, čtyřnásobek za dvanáct shodných symbolů a pětinásobek za patnáct shodných symbolů.

Symbol Robot (Wild) - nahrazuje jakýkoli symbol.

Ve výjimečných případech může nastat situace, kdy:

  • symbol Robot na válci se začne rotovat a zamíchá ostatními symboly.
  • symbol Robot může náhodně přiletět na obrazovku v libovolném počtu a nahradit některé symboly.
  • symbol Robot se na válci roztáhne na výšku.

Shrnutí:

Točte válci tak dlouho, dokud nebudou alespoň 2 stejné symboly ve vodorovné linii, nebo v šikmé linii na válcích pod sebou. Čím více stejných symbolů uvidíte, tím větší je výhra. Symbol robota pomáhá – zastupuje libovolný jiný symbol.

Turbo SLOTS od společnosti APOLLO GAMES, Symbol Robot Wild

JOKER 27 PLUS od výrobce KAJOT

Co si zahrajeme? Žolíka! Tato hra je o něco jednodušší než Turbo Slots. Má totiž jen 3 válce a také méně symbolů. Princip je však stejný – točíte válci a hledáte vodorovnou či šikmou linii s více stejnými symboly. Joker, čili žolík vám pomáhá zastoupit jakýkoliv z ostatních symbolů.

Hlavním hrdinou tříválcového automatu je Joker, který plní funkci žolíka. Nahrazuje jakýkoliv symbol na všech 27 výherních liniích. Číslo 27 v názvu hry tedy jasně říká, že k výhře stačí mít na každém válci alespoň jeden stejný symbol. Pokud se ale výherní kombinace objeví uprostřed automatu, můžete slavit o něco víc.

Joker 27 Plus nabízí ale ještě jednu výhodu. Pokud chytíte všech 9 stejných symbolů, což na tříválcové hře není nic neobvyklého, získáte zdvojnásobení výhry!

JOKER 27 PLUS od výrobce KAJOT

Multi Vegas 81 od výrobce KAJOT

Číslice v názvu hry označuje počet výherních linií a tím pádem pravděpodobnost výhry. Tento výherní automat pochází z dílny společnosti Kajot, která má na kontě množství her pro kamenná kasina a herny.

Hra Multi Vegas 81 je klasický 4válcový automat s 81 výherními řadami, tedy je v praxi výherní řada naprosto libovolně složená. Automat je velmi klasický a nabízí hlavně symboly ovoce, ale také peněz nebo speciální Multi Wild symbol.

Jediným speciálním symbolem na automatu je Wild symbol Multi Wild. Ten nahrazuje každý další symbol, a navíc pokud se stane součástí výherní kombinace, tak zdvojnásobí výhru. Pokud navíc trefíte 2 symboly ve výherní kombinaci, násobí se výhra 4x, u 3 Wild symbolů pak 8x! Právě toto je cesta, jak se dostat k maximální výhře 500.000 Kč jediným spinem!

Multi Vegas 81 od výrobce KAJOT

HUNTER‘S DREAM 2 od výrobce MULTI BONUS + MULTI LOTTO

HUNTER’S DREAM 2 je 5válcová videohra (3 symboly na válec) s 20 výherními liniemi. Hra obsahuje expandující divoký symbol "TÁBORÁK", bonusový scatter symbol "LOVECKÁ CHATA", bonusovou hru "STICKY FREE SPINS" a multiplikátor výhry.

HERNÍ SYMBOLY

HUNTER‘S DREAM 2 od výrobce MULTI BONUS + MULTI LOTTO

Specifické funkce hry

Divoký symbol
Divoký symbol táborák

Symbol "TÁBORÁK" je divoký symbol a nahrazuje jakýkoli jiný symbol kromě bonusového scatter symbolu "LOVECKÁ CHATA", a to pouze v případě, je­li součástí výherní kombinace na alespoň 1 z 20 výherních linií. Každý divoký symbol "TÁBORÁK", který je součástí kterékoli výherní kombinace na výherní linii, násobí její výhru dvakrát (2x).

Scatter symbol

Scatter symbol lovecká chata

Symbol "LOVECKÁ CHATA" je bonusový scatter symbol. 3x bonusové scatter symboly na kterékoli pozici napříč druhým, třetím a čtvrtým válcem aktivují bonusovou hru "STICKY FREE SPINS", která odmění hráče 10 bonusovými otočeními zdarma. Pokud je v průběhu kteréhokoli bonusového otočení vytvořena jakákoli výherní kombinace, všechny symboly, které vytvořili výherní kombinaci na výherní linii, jsou drženy ve svých pozicích a válce s ostatními symboly se znovu protáčí s šancí vytvořit nebo rozšířit výherní kombinace pro aktuální bonusové otočení. Symboly jsou drženy tak dlouho, dokud jsou vytvářeny nové nebo rozšiřovány již existující výherní kombinace ‒ jinak hra přepne zpět do základní formy bonusové hry a hráč pokračuje ve hře se zbývajícími bonusovými otočeními. Dalších 10 bonusových otočení zdarma lze znovu získat během každé aktivní bonusové hry. Všechny výhry v rámci bonusové hry jsou automaticky přidány do globálního FREE BANK, který je automaticky přidán ke kreditům hráče v poli KREDIT na konci bonusové hry. Pro účely výpočtu výhry v rámci bonusových otočení se použije výše sázky z herního kola, v rámci kterého byla bonusová otočení spuštěna.

HUNTER’S DREAM 2 je 5válcová videohra

MULTIPLAY 81 – od výrobce MULTI LOTTO

Tento klasický automat se starými známými symboly třešní, švestek, hroznů, melounů, barů a sedmiček se však netočí na 3 válcích, ale na čtyřech. To mu dává při stále jednoduchých pravidlech více možností na výhru v jedné z 81 výherních linií.

Hra obsahuje divoký symbol "MULTIPLAY 81" a extra multiplikátor výher.

Cesta k výhrám na automatu MultiPlay 81 vede přes poskládání nejméně 3 stejných symbolů, a pro ještě větší výhry symbolů čtyř. Bary a různé druhy ovoce vám dávají 2 až 4násobné výhry, hrozny až 40násobné, melouny 60násobné a sedmičky až 160násobné. V centru vaší pozornosti by ale také měly být symboly MultiPlay 81, které tvoří název celého přístroje.

Herní symboly

MULTIPLAY 81 – symboly BAR, Pomeranč, Třešně, 'Svestka, Citron, Hrozny, Meloun, Sedma, Multiplay 81
MULTIPLAY 81 – od výrobce MULTI LOTTO

Respin Joker – od výrobce SYNOT

Tříválcový automat obsahuje pět výplatních linií. Hra obsahuje klasické symboly, jako jsou zvonečky, melouny, hrozny, citronky anebo třeba třešně. Objevuje se zde ale i Žolík (Joker).

Respin

Výherní kombinace, jejichž součástí je Divoký symbol, zůstávají stát na místě a hráč získává Respin. Před tímto otočením se vyhodnotí již dosažené výherní kombinace. Po otočení se výherní kombinace vyhodnotí a fixované symboly se uvolní. V případě, že vznikla nová výherní kombinace s Wild symbolem (jiná než předešlá fixovaná), hráč získává další otočení navíc. Respin (tzn. opakované zatočení zdarma) je hraný se stejnou sázkou jako herní kolo, které spustilo Respin.

Respin Joker – od výrobce SYNOT