ADVENTNÍ KALENDÁŘ BONVER 2022

DEN 4.

NEDĚLE 4. PROSINCE

Dnes vám Adventní kalendář BONVER přináší dárky rovnou dva!

Zahrajete si ve speciálním vánočním VLT turnaji o mimořádných 10.000 Benefit bodů a navíc všechny Barborky, Barbary a Babety od nás obdrží dárek extra 100 Benefit bodů.

Svatá Barbora

Svatá Barbora slaví své jmeniny 4 prosince. Svátek jedné z křesťanských mučednic byl pro naše předky spojený s dívčí nevinností, věštbami, strašením a nadělováním. Dnes se hlavně spojuje se zvykem řezání třešňových větviček, které mají ve váze do Vánoc rozkvést.

Barbora je ovšem historickou postavou. Šlo o dceru velmi bohatého kupce Dioskura, zapřisáhlého odpůrce křesťanství. Být křesťanem na přelomu 3. a 4. století bylo zločinem. Barbora se odmítla vdát za muže, kterého jí vybral její otec, oddala se Kristu a nechala se tajně pokřtít. Když to její otec zjistil, udal ji, a po následném mučení byla popravena. Stala se patronkou horníků a dalších profesí.

Až do 19. století chodívaly Barborky po staveních a nadělovaly hodným dětem dárky v podobě sušeného ovoce nebo cukroví, zatímco ty zlobivé vyplatily metličkou. Dnes tuto jejich práci převzal Mikuláš, který se slaví o 2 dny později.

Pokud jste nositelkami křestních jmen Barbora, Barbara či Babeta, připadá váš svátek letos na první adventní neděli. A i když tradičně nosí dárky Barborka, my máme naopak dárek pro vás – Barbory, Barbary či Babety, pokud nás navštívíte právě 4. 12., získáte 100 bonusových bodů (BENEFIT BODŮ) na vaše Věrnostní konto - jen tak, jako poděkování za Vaše krásná křestní jména!

Dále máme na tento den připravenu další mimořádnou odměnu pro všechny naše hráče – PRVNÍ VÁNOČNÍ VLT TURNAJ,  3 hráči sI rozdělí 10.000 bonusových bodů (BENEFIT BODŮ) na svá Věrnostní konta.

HODNĚ ŠTĚSTÍ, VŠE NEJLEPŠÍ A KRÁSNÉ VÁNOCE